Lista prezentów ślubnych dla międzynarodowych par

P8293653.JPG

Coraz częściej młodzi ludzie legalizują związek z osobą innej narodowości. W przypadku ślubów mieszanych, zmienia się podejście do wielu kwestii organizacyjnych. Niejednokrotnie przyjęcie weselne organizowane jest za granicami kraju dlatego ze względu na lokalizację gości weselnych powinno się poważnie rozważyć temat prezentu ślubnego.

Duże i ciężkie przedmioty mogą być bardzo kłopotliwe do przetransportowania, dlatego zazwyczaj są oddawane bądź sprzedawane. W przypadku międzynarodowych małżeństw, goście powinni wystrzegać się takich podarunków (byłoby to nic innego jak przysłowiowa „niedźwiedzia przysługa”)

Aby uniknąć takich sytuacji radzimy:

Najlepszym rozwiązaniem będzie podarowanie gotówki, którą młoda para przeznaczy na realizację swoich marzeń. Dobrym pomysłem jest otrzymanie gotówki bezpośrednio na konto młodej pary, co jest znacznie bezpieczniejsze i przyjemniejsze niż białe koperty wręczane z „ręki do ręki”.

podroz-poslubna-588x397

Dla gości, którym mimo to zależy na zakupie fizycznego przedmiotu, dobrą propozycją  na prezent ślubny będą wszelkiego rodzaju vouchery, zaproszenia i bony prezentowe. Eliminuje to problem związany z transportem. Musimy tu jednak pamiętać, by dostosować miejsce realizacji vouchera do miejsca zamieszkania młodego małżeństwa 😉

slub-na-dominikanie-24.jpg

 

 

Published by

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s