SESJA ŚLUBNA W PLENERZE

Sesja ślubna to nieodłączny element podczas planowania ślubnej uroczystości.  Jakie pomysły cieszą się największą popularnością? Jak wybrać idealne miejsce na plener ślubny? Postaramy się przybliżyć Wam ten temat.

Zdjęcia ślubne w plenerze! Kreatywne! Romantyczne! Szalone!

Zapewne każdy z nas przeglądał stare albumu ślubne naszych rodziców czy dziadków. Wtedy plenery ślubne miały nie co inny charakter, ponieważ zwyczajnie zdjęcia ślubne w plenerze realizowane były w studiu fotograficznym. Para Młoda zdjęcia miała na jednolitym często płóciennym lub też bardziej krajobrazowym tle przypominającym postać foto tapety. Dziś takie praktyki sesji poślubnych to już znikomy procent. W obecnych czasach klienci są świadomi tej sztuczności panującej w studio, bardziej wymagający i oczekują czegoś oryginalnego, naturalnego i spontanicznego. Rynek fotografii ślubnej w obecnym czasie zdecydowanie przekwalifikował się na robienie sesji ślubnych w plenerze, które można realizować praktycznie w każdym miejscu – najważniejsza jest kreatywność i pomysł na sesję.

Plener nad morzem, jeziorem- moty przewodni woda i plaża

Plener z końmi – dla par lubiących naturę, styl boho i jazdę konno 🙂

Plener ślubny w mieście – ciekawa architektura, tłum ludzi wśród których wyróżniająca się Para Młodych Zakochanych Ludzi 🙂

Sesja z gadżetami – pomysłowość zaskakuje, balony, kalosze, śmieszne okulary czy wycięte litery inicjałów, kreda do malowania:)

Plenery ślubne w danym miejscu i wydarzeniu np festiwale muzyczne

Plenery ślubne – EXTREMALNE – zwariowane i nietuzinkowe, napewno wyróżniające się wśród innych, dla energicznych par lubiących extremalną zabawę!

Plenery ślubne – odnoszące się do pory roku w której Pary ślubują; zimowa, jesienna….

plener-187.jpg

 

Published by

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s