OKRĄGŁE CZY PROSTOKĄTNE JAKIE UŁOŻENIE STOŁÓW BĘDZIE DLA WAS ODPOWIEDNIE NA WESELU?

Na jakie stoły się zdecydować? Okrągłe czy prostokątne? Warto podjąć tą decyzję już na samym początku, ułatwi Wam bowiem znalezienie odpowiedniego lokalu.  Nie ma złotej rady. Każda opcja ma tyle samo zalet co i wad. Warto je poznać zanim wdacie się w dyskusję z narzeczonym…

Okrągłe stoły TAK:

  • Moda na tego typu stoły przyszła do nas z zachodu. Prezentują się szalenie elegancko i stylowo. Będą świetnym rozwiązaniem na nowoczesne wesele w stylu glamour!
  • Wokół tego typu stołów posadzić możemy zazwyczaj 8, 10 lub 12 osób. Sprawdzą się przy bardzo dużej sali weselnej lub przy niedużej liczbie gości.
  • Pamiętajcie, że stoły trzeba ustawić tak, żeby goście mogli się swobodnie poruszać po sali i nie uderzając o siebie plecami.
  • Wszyscy goście doskonale się widzą i mogą dyskutować w nieco szerszym gronie niż przy stołach prostokątnych.

wesele-stoly-okragle

dolina-cedronu

Prostokątne stoły TAK:

  • Klasyka gatunku wesela -tego typu stołów przedstawiać nie trzeba, od lat królują na polskich weselach, ustawiane w rzędach albo w podkowę.
  • Tego typu stoły sprawdzą się doskonale przy większej ilości osób – para młoda będzie dobrze widoczna i wyeksponowana zajmując centralne miejsce.
  • Prostokątne stoły dają także szansę zaszalenia z dekoracjami: przez środek można puścić ciekawie ozdobiony bieżnik albo ustawić kwiatowe kompozycje. To także must have jeżeli decydujecie się na wesele w klimacie ludowym czy rustykalnym.

 

stoly-weselne-biesiadne

hotel-bachledowka

 

Published by

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s