Idealna świadkowa w kilku krokach

1. Angażuj się we wszystkie przygotowania. Pomagaj, lecz nie bądź nachalna. Panna młoda powinna czuć, ze zawsze może na ciebie liczyć.

2. Bądź kreatywna. Świadkowa, to osoba, z której zdaniem Panna Młoda bardzo się liczy. Zaproponuj coś od siebie. Czasem oko kogoś z boku potrafi dostrzec więcej.

3. Zorganizuj niezapomniany wieczór panieński. Taki o jakim marzy przyszła Panna Młoda, według jej zaleceń. Jedne panie wolą huczną imprezę w klubie, a dla innych weekend w spa będzie najlepszym rozwiązaniem.

3771_AD_0054

4. Czuwaj w dniu wesela. Po uroczystości czuwaj przy ramieniu panny Młodej i pomagaj odbierać kwiaty i upominki od gości.

5. Bądź opanowana i uśmiechnięta. Wiadomo, że dla Panny Młodej dzień ślubu jest strasznie stresujący, jeśli Ty jako świadkowa również będziesz dawała się ponieść emocjom, nic dobrego z tego nie wyjdzie. Bądź wsparciem nie tylko „technicznym” ale też duchowym. Uśmiech i dobry żart potrafią rozładować najbardziej napiętą atmosferę.

6. Przygotuj się na wszelkie nieoczekiwane okoliczności Twoją misją będzie ratowanie Panny Młodej z opresji. Pamiętaj by mieć przy sobie zapasową parę rajstop, igłę, nici, lakier do włosów, plaster, tabletki przeciwbólowe itp. Jako świadkowa dbasz również o doskonały wygląd Panny Młodej, poprawiasz jej welon, suknię, pilnujesz, aby makijaż jej się nie rozmazał i żeby dobrze wyszła na zdjęciach. Pamiętaj również o zestawie SOS – tutaj pomocne mogą okazać się woda utleniona i spirytus salicylowy, dzięki którym usuniesz wszelkie plamy z sukni ślubnej.

7. Kontroluj plan imprezy i mimo odpowiedzialności baw się dobrze

3992_AD_0066

Published by

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s