ABC PANNY MŁODEJ

Poradnik Panny Młodej

Znalazłaś wymarzonego mężczyznę ? Planujesz bajkowy ślub? Wybierz z nami tę najpiękniejszą suknię ślubną jak spełnienie marzeń!

Czas na wizytę w salonie sukien ślubnych. Poniżej przedstawiamy złotą piątkę, dzięki której przygotujesz się na pierwsze spotkanie z Twoją konsultantką.

Model – obejrzyj katalogi sukien ślubnych w internecie lub w magazynac02h branżowych. Wejdź na naszą stronę internetową http://www.anna-suknie.pl i blog, wybierz nazwy lub numery wzorów, które są odzwierciedleniem Twoich marzeń lub przykuły Twoją uwagę. Zabierz notatki na spotkanie do salonu lub wyślij je do nas, adres mailowy obu salonów znajdziesz w zakładce kontakt. Dzięki temu konsultantka pozna Twój gust i zaproponuje suknie, które będą najbardziej odpowiednie dla Ciebie, Twojej sylwetki, także dla stylistyki wesela. Decyzję najbliższą sercu podejmujesz sama, a my podpowiemy, jak znaleźć Twój ideał.

03

Fundusz – przed wyborem sukni ślubnej i przyjazdem na przymiarkę, ustal budżet, którym dysponujesz. Powiedz szczerze konsultantce, ile planujesz przeznaczyć na zakup sukni. Gdy Twój wymarzony model przekracza ustalony budżet, wspólnie wybierzemy podobny wzór z innej kolekcji. Jesteśmy po to, aby pomóc wybrać wymarzoną kreację w cenie optymalnej dla Ciebie.

Termin spotkania – proponujemy wcześniejsze umówienie na wybrany dzień i godzinę (od poniedziałku do piątku), aby wybrać dogodny dla Ciebie termin. Gdy nie masz możliwości na spotkanie w godzinach otwarcia salonu- na przykład ze względu na Twoją pracę, umów się z konsultantką poza godzinami otwarcia salonu.

Sobota – wiemy, że ten dzień jest dla Ciebie najwygodniejszym rozwiązaniem, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, nie robimy rezerwacji w tym dniu. W sobotę chcemy przyjąć każdą z Was. Pamiętaj, że jesteśmy tutaj dla Ciebie.

05

Punkt widzenia – w trakcie mierzenia sukien, na bieżąco mów konsultantce co podoba Ci się w danym fasonie, a co jest absolutnie nie do przyjęcia. Tylko dzięki szczerej wymianie informacji i spostrzeżeń, konsultantka fachowo doradzi, która z sukien będzie idealna dla Ciebie.

06

Przyjaciele – zaproś na pierwszą wizytę jedną lub dwie bliskie Tobie osoby np. Rodziców, Przyjaciółkę lub Świadkową. Zbyt duże grono osób doradzających może spowodować dyskomfort– nie będziesz w stanie uszczęśliwić każdego, ponieważ każdemu podoba się coś innego. Pamiętaj to Twój „WIELKI DZIEŃ” – najważniejszy jest Twój gust i Twoje zdanie.

Zapraszamy serdecznie do naszych salonów w Katowicach i Gliwicach.