Poradnik - znajdź idealną suknię dla siebie

Znalezienie idealnej sukni ślubnej, która podkreśli Twój styl, osobowość i wyeksponuje kształty może nie należeć do najłatwiejszych. Szczególnie jeśli nosimy nieco większy rozmiar. Światowej sławy projektant Justin Alexander wychodzi na przeciw wszystkim Pannom Młodym i bierze sobie za cel – aby każda, bez względu na rozmiar i typ sylwetki wyglądała w tym wyjątkowym dniu olśniewająco. Przygotował więc sześć pomocnych wskazówek dla wszystkich Pań, które stoją przed wyborem tego jedynego modelu. 

 

Wiedza kluczem do sukcesu.

 

Wiedza o tym jaki typ dekoltu i krój sukni pasuje idealnie do naszej sylwetki zdecydowanie ułatwi poszukiwanie tego jedynego modelu. Sprawdź jakie wykończenia wpadają Ci w oko, jakie kolory sukien są dla Ciebie kuszące, jakie koronki. Podstawa to wiedzieć czego się chce.

 

Bądź otwarta.

 

Nie bój się wychodzić ze swojej strefy komfortu. Jeśli na co dzień nosisz stonowane proste ubrania, spróbuj tego jednego dnia zaszaleć. Może suknia wysadzana kryształami okaże się być strzałem w dziesiątkę?

 

Podejmuj pewne decyzje.

 

To Twój wyjątkowy dzień, więc nie rozstrzygaj. Wybierz suknię sercem i spełniaj swoje marzenia. Postaw na suknię, w której czujesz się i wyglądasz zjawiskowo – nigdy nie wybieraj pod nikogo. Jeśli znajdziesz model, który spełnia Twoje oczekiwania, nie zastanawiaj się. Mieszanie sobie w głowie i mierzenie miliona sukienek nie pomoże Ci w podjęciu decyzji.

 

Nie stresuj się.

 

Nie skupiaj się wyłącznie na rozmiarach. To mit, że dobrze w sukniach ślubnych wyglądają wyłącznie szczupłe dziewczyny. Projektanci Justina Alexandra tworzą suknie w rozmiarach od 2-32 (europejski odpowiednik 32-52), ze starannością dopasowując szwy i wykończenia do rozmiaru. Oznacza to, że zarówno dziewczyny o bardzo filigranowych kształtach, jak również wszystkie Panie plus size, mogą mieć te samą suknię i wyglądać w niej perfekcyjnie. Nie stresuj się więc, idealna suknia czeka na Ciebie.

 

Skorzystaj z pomocy najbliższych.

 

Wybór sukni ślubnej to ciekawa i fascynująca przygoda, choć często niełatwa, nawet z pomocą najlepszej stylistki. Zabierz ze sobą zaufane osoby. Pamiętaj jednak, żeby nie było ich zbyt wiele. Im więcej osób, tym więcej zdań i opinii, a to przy wyborze tej jedynej nie jest pomocne. Zabierz jedną, dwie zaufane osoby, które dobrze Cię znają i doradzą.

 

Pewność siebie przede wszystkim.

 

Bądź pewna siebie, niezależnie od sylwetki. Każda z nas jest inna i właśnie dzięki temu wyjątkowa. Idealna suknia czeka na Ciebie, musisz tylko uwierzyć w siebie i swoje piękno. Każdy typ sylwetki ma swoje atuty i trzeba umieć je wyeksponować.

Jeśli szukasz wyjątkowej sukni zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą sukni od Justin Alexander Fashion Group. Zamawiamy suknie we wszystkich rozmiar i dopasowujemy je do sylwetki. Idealna suknia jest przecież na wyciągniecie ręki. Zapraszamy do umawiania się na przymiarki.

Popularne